Zákaznícke body

Vernostný program - zľavy za zákaznícke body - len pre registrovaných zákazníkov. 

V tejto sekcii "Nákup za body" sa naši verní zákazníci dozvedia o možnosti získať veľmi zaujímavé zľavy na náš tovar za nazbierané body. Tieto zľavy sa pritom vzťahujú aj na bežný AKCIOVÝ tovar ako aj na výpredaje. Každý zákazník získava za každých zaplatených 1,- EUR zo svojej objednávky 1 bod. To znamená že ak nakúpite tovar za 50 EUR, tak získate 50 bodov. Hodnota jedného bodu je 0,05 EUR.  Tieto získané body viete uplatniť pri nasledujúcej objednávke v minimálnej hodnote 30 EUR.

Praktický príklad:

 • Objednám si tovar za 85 EUR
 • získam 85 bodov = 4,25 EUR (85x0,05=4,25) - body budú pripísané po doručení tovaru
 • Po pripísaní bodov sa prihláste do svojho účtu a kliknite v pravo hore na svoje meno, dostanete sa do svojho účtu.
 • Kliknite na "VERNOSTNÉ BODY" a následne na "Zmeniť na kupón"
 • Pri ďalšej objednávke za minimálne 30 EUR si uplatním zľavu v hodnote 4,25 EUR - kupón sa mi zobrazí v nákupnom košíku pod tovarom. Zobrazí sa kód kupónu, ktorý vpíšem do okienka a stlačím OK. Zľava sa aplikuje a prepočíta sumu objednávky.

Ak body pri najbližšej objednávke nechcete využiť a nedáte si vo svojom profile zmeniť body na zľavový kupón, tak vytvorením ďalšej objednávky získate ďalšie body. Po pripísaní bodov z druhej objednávky si ich viete zmeniť na zľavový kupón. V tomto prípade sa Vám body z prvej a druhej objednávky sčítajú a viete si uplatniť väčšiu zľavu.

Praktický príklad:

 • Mám 85 bodov z 1.objednávky, ktoré som si nezmenil za kupón.
 • Spravím ďalšiu objednávku v hodnote 60 EUR (získam 60 bodov)
 • Po doručení objednávky a pripísaní bodov z tejto objednávky si vo svojom profile zmením body na zľavový kupón, ktorý bude mať nasledovnú hodnotu: 85 bodov (1.objednávka) + 60 bodov (2.objednávka)=145 bodov. 145 x 0,05 (hodnota jedného bodu)=7,25 EUR
 • Na ďalšiu objednávku v minimálnej hodnote 30 EUR som získal zľavu 7,25 EUR . V tomto konkrétnom prípade ide o zľavu viac ako 24% z hodnoty objednávky.

Dôležité upozornenia:

 1. Body za uskutočnený nákup sa pripisujú do 7 dní po doručení objednávky.
 2. V prípade ak zákazník neprevezme tovar, ktorý mu posielame na dobierku, tak www.paradnica.sk má právo takémuto zákazníkovi zrušiť všetky získané body za doterajšie nákupy
 3. Body sa zrušia aj v prípade, ak sú za tovar (objednávku) vrátené peniaze. Zrušia sa body len za objednávku, za ktorú boli pripísané.
 4. Vernostné body sa nedajú kombinovať s inými zľavovými kupónmi.

Veľkoobchodný zákazníci nemôžu používať body za nákup, tento spôsob nakupovania je určený výhradne maloobchodným zákazníkom.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo problémov nás neváhajte kontaktovať mailom na: info@paradnica.sk alebo na telefónnom čísle 0918/030344


Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop